ÖNÉLETRAJZ

kushnarovKushnarov Igor Vlagyimirovics

Születési ideje:

1966.09.20.

Lakóhelye:

Ukrajna, Kijev v.

Tanulmányai:

1983-1992 évek — Voroshilovgradi gépgyártási főiskola

1993-1999 évek — Lembergi Iván Frankó nevét viselő állami egyetem

2006-2012 évek – Lembergi Ivan Franko nemzeti Egyetem posztgraduális oktatási Intézet.

2008-ban megkapta az ügyvédi tevékenység gyakorlására feljogosító Bizonyítványt.

2013 juniusában a Harkói nemzeti belügyi egyetemen sikeresen megvédte „A modern állam korrupcióellenes politikája: áltlános elméleti és összehasonlító jogi jellemzők” témáju szakdolgozatát.

Megkapta a jogi tudományok kandidátusa tudományos fokozatot.

Tevékenység:

Ügyvédi gyakorlat, jótékonyság

Díjak és kitüntetések:

2013.10.14 „Az év ügyvéde” összukrán verseny eredményeként megkapta “Ukrajna legjobb ügyvéde 2013 évben” rangot.

Munkássága:

1983.05.11. -1984.11.18 évek Az USZSZK Közlekedési minisztériuma „Ukrán autós technikai szolgáltatás” köztársasági ipari egyesülete „Voroshilovgradi szolgáltatás” Voroshilovgradi területi ipari egyesülete tervezési osztályának helyettes vezetője.

1984-1986 évek — Szolgálat a Szovjet hadsereg soraiban.

1986.12.24-1989.01.03 évek — A „0305sz. Starobelski speciális gépjármű vállalat» nyilt részvénytársaság vezető közgazdászának helyettese.

1989.01.09 -.1991.05.24 – Az Azerbajdzsáni SZSZK állami agráripari komlexuma köztársasági szőlőfeldolgozási ipari egyesülete „Azervinogradprom” Sznyezsnyánszki borgyárának a pénzügyi igazgató helyetese

1991.05.27-1994.09.16 – „Szerszámgépgyártó Ltd” korlátolt felelőségű társaság igazgatója

1994.09.22.-1996.03.08 – Ukrajna tudományos akadámiája Luhanszki talajerózióval foglakozó tudományos kutatóintézete Lutugina városi „Élmunkás” kisérleti gazdaságának pézügyi igazgatója, Luhanszki terület

1996.03.11-2000.06.23 – Ukrajna tudományos akadámiája Luhanszki talajerózióval foglakozó tudományos kutatóintézete Lutugina városi „Élmunkás” kisérleti gazdasága fiókjának igazgatója.

2000.06.27-2003.10.25 – A „ Élelmiszeripari dolgozó” Lutuginai állami gyártó-kereskedelmi vállalat igazgatója.

2003.10.27-2004.10.05 – Az „Odesszai szeszesitalipari gyár” korlátolt felelőségű társaság ellenőrző tanácsának és reviziós bizottságának elnöke.

2004.10.10-2009.04.20  A „Nemzetközi pénzügyi ipari holding” kft reviziós bizottságának elnöke, jogtanácsi ügyosztályának főnöke.

2008.03.29 — a mai napig – ügyvédi tevékenységgel foglalkozik

2009.04.30-2011.01.06 – Az „Asszosziáció jogi tevékenységek támogatására” összukrán társadalmi szervezet jogtanácsi ügyosztályának főnöke.

2009.10.06-2011.11.25 – (Újjászervezés miatt)-Ukrajna Állami adóhivatala Társadalmi kollégiumának tagja.

2010.12.09- a mai napig – „Ukrán adófizetők asszociációja összukrán társadalmi szervezet tagja.

2011.01.10-2012.03.30 – Az „Asszosziáció jogi tevékenységek támogatására” összukrán társadalmi szervezet elnökének tanácsadója

2011.01.10-2014.01.15 — Az „Ukrán adófizetők asszociációja” összukrán társadalmi szervezet elnökének tanácsadója

2011.11.07- a mai napig — Ukrajnai ujságírók nemzeti szövetségének tagja

2011.11.17-a mai napig — Ujságírók nemzetközi federációjának tagja

2011.11.25-2013.02.14– (Újjászervezés miatt)- Ukrajna Állami adószolgálata Társadalmi tanácsának tagja.

2012.04.02-a mai napig — – Az „Asszosziáció jogi tevékenységek támogatására” összukrán társadalmi szervezet harc a korrupció ellen kérdéseivel foglalkozó társadalmi kollégiumának elnöke.

2012.12.03- a mai napig- Kushnarov Ügyvédi Irodája alapítója.

2013.01.27-2014.12.06 – (tevékenységének megszüntetése miatt) – Ukrajna Belügyminisztériuma Társadalmi Tanácsa szakértői vizsgálatával foglalkozó Társadalmi és korrupcióellenes bizottságának tagja

2013.05.28-2014.09.04– (Újjászervezés miatt)- Ukrajna jövedelmek és illetékek Minisztériuma Társadalmi Tanácsa a korrupció, csempészés megakadályozásának és elháritásának kérdésével, valamint a pénzügyi kivizsgáló szervek és az adórendőrség tevékenységével foglalkozó bizottságának tagja

2014.10.13 — a mai napig — Ukrajna államkincstári hivatala Társadalmi Tanácsának tagja

2014.11.04 — a mai napig — Ukrajna államkincstári hivatala Társadalmi Tanácsának a korrupció, csempészés megakadályozásának és elháritásának kérdésével, valamint a pénzügyi kivizsgáló szervek és az adórendőrség tevékenységével foglalkozó bizottságának tagja

2015.08.06 — a mai napig — Ukrajna belügyminisztériuma Társadalmi Tanácsának tagja

Комментарии закрыты